Aquamaty na barely s vodou

Vyberte si pro svou kancelář, firmu či domácnost jedinečný aquamat na barel, který vám vždy dá lahodnou pramenitou vodu ze Šumavy. V létě vás aquamaty na barely nadchnou ledově svěží vodou, v zimě naopak zahřejí vodou o teplotě 90°C. Aquamaty na vodu jsou pohodlným řešením, jak mít neustále chutnou vodu po ruce. Navíc jejich robustní konstrukce jim garantuje výbornou mechanickou odolnost.

Automat na vodu FAMILY

Aquamat typ FAMILYAquamat FAMILY je určen pro ohřev, chlazení a hygienický výdej stolní vody. Z tohoto aquamatu získáte vodu pro osvěžení o teplotě 5 - 15 ºC a pro zalití instantní kávy, čaje nebo polévek o teplotě 90 ºC.

Automat na vodu POWER

Aquamat typ POWER Aquamat je určen pro ohřev, chlazení a hygienický výdej stolní vody. Z tohoto aquamatu získáte vodu pro osvěžení o teplotě 5 - 10 ºC a pro zalití instantní kávy, čaje nebo polévek o teplotě 90 ºC.

Automat na vodu POWER - T

Aquamat - typ POWER TAquamat je určen pro ohřev, chlazení a hygienický výdej stolní vody. Z tohoto aquamatu získáte vodu pro osvěžení o teplotě 5 - 10 °C a pro zalití instantní kávy, čaje nebo polévek o teplotě 90 °C.

Automat na vodu HARD WORKER

Aquamat typ HARD WORKERAquamat HARD WORKER je určen pro ohřev, chlazení a hygienický výdej stolní vody. Z tohoto aquamatu získáte vodu pro osvěžení o teplotě 5 - 15 ºC a pro zalití instantní kávy, čaje nebo polévek o teplotě 90 ºC.

Automat na vodu MASTER

Aquamat - typ 16LBAquamat je určen pro ohřev, chlazení a hygienický výdej stolní vody. Z tohoto aquamatu získáte vodu pro osvěžení o teplotě 5 - 10 °C a pro zalití instantní kávy, čaje nebo polévek o teplotě 90 °C.

Automat na vodu MASTER - T

Aquamat typ MASTER T Aquamat je určen pro ohřev a hygienický výdej stolní vody. Z tohoto aquamatu získáte vodu, která má teplotu okolí a vodu horkou pro zalití instantní kávy, čaje nebo polévek o teplotě 90 ºC.

Ruční pumpa na vodu

Ruční pumpaRuční pumpa no. 8080 je určena pro hygienický výdej přírodní stolní vody, dodávané v zapečetěných vratných plastových lahvích o obsahu 18,9 litru.

Nápojové automaty na vodu

Nápojové automaty na vodu vám dají lahodnou pramenitou vodu vždy, když budete mít chuť. Vybírat můžete z mnoha typů pokrokových automatů, které vodu chladí i ohřívají.

Stojany na vodu

Stojany na vodu jsou pohodlným a hygienickým způsobem, jak si natočit ledově svěží pramenitou vodu z Šumavy. Pořiďte si i vy jeden z našich stojanů na vodu, který umí vodu ochladit až na 5°C a zahřát až na 90°C.

Výdejníky vody

Výdejníky vody se postarají o hygienický výdej vody. Stačí si vybrat jeden z nabízených typů. Výdejníky vodu chladí až na 5°C, ohřívají až na 90°C, nebo dávají vodu pokojové teploty.

Watercooler

Watercooler typ MASTERWatercooler se vám postará o hygienický výdej vody. Stačí si jen vybrat jeden z nabízených typů. Watercooler chladí až na 5°C pro osvěžení nebo až na 90°C pro zalití instantní kávy, čaje či polévky.

Tisknout