Balená voda, barely

Pramenitá voda Šumavský pramen je vždy lahodná a svěží. Díky bezpečnému uzávěru máte jistotu, že je stoprocentně čistá. Navíc pramenitá voda Šumavský pramen pochází z nejčistší oblasti České republiky. Nenajdete v ní ani stopu po chemické úpravě či konzervantech. Čeká vás pouze chuť pramenité vody a vyvážený obsah hořčíku a vápníku. Pramenitá voda je dodávána v barelech o objemu 18,9 l. Výborně se hodí do výdejníků vody jako stolní voda do kanceláře či domácnosti.

Pramenitá voda Šumavský pramen

Pramenitá voda Šumavský pramenPramenitá voda Šumavský pramen je vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda s příznivým obsahem vápníku a hořčíku. 

Sirup ESTIAN

Sirup ESTIANSirup ESTIAN je vyvážený energetický nápoj plný vitamínů a minerálů určený pro dodržování každodenního pitného režimu. Při naředění s pramenitou vodou Šumavský pramen splňuje sirup parametry ochranného nápoje.

Pramenitá voda v barelech

Voda v barelechVoda v barelech je proti znečištění zabezpečena speciálním ventilem a pečetí.

Barely na vodu

Barely na vodu jsou standardně o objemu 18,9 l. Jsou vhodné do kanceláří, domácností a dalších prostor. Tyto obaly jsou vratné.

Pramenitá voda do kanceláře

Pramenité vody do kanceláří dodáváme v barelech o objemu 18,9 l. Vychutnejte si i v práci lahodnou pramenitou vodu ze Šumavy.

Zásobníky pramenité vody do kanceláří a domácností

Zasobníky na pitnou vodu o objemu 18,9 l dodáváme do kanceláří a domácností v středních a východních Čechách.

Tisknout